leon

Леон БК ЮА – букмекерська контора, яка проводить прийом інтерактивних ставок з 2007 року. Компанія працює на підставі ліцензій двох гральних комісій: Канаваке та Кюрасао. Головний офіс оператора ставок розташований у Белізі. Основна аудиторія букмекерської контори – користувачі країн СНД, включаючи Україну. Відкрити рахунок, щоб робити у БК Леон ставки, можна у п’яти валютах: рублі, долари, євро, тенге та гривні.

Огляд офіційного сайту БК Леон ЮА

ДизайнНа офіційному сайті переважають світлі тони, які поєднуються зі вставками із чорного та зеленого. На ресурсі немає великої кількості рекламних банерів, які заважають робити в БК Леон ставки на спорт. Для головної сторінки вибрано темне оформлення кольорів з можливістю зміни бекграунду при перемиканні розділів. Наприклад, при відкритті вкладки з кіберспортом з’являться відповідні зображення. Також змінюється колір сторінки, коли очікується проведення надважливої події.
Інтерфейс сайтуДосить зручний і простий у розумінні. В центрі розташувалися матчі, зробити ставки, на які можна в режимі лайв. З лівого боку присутня колонка, в якій перераховані всі спортивні дисципліни, що оглядаються. У правій частині головного екрану розмістилася інформація про актуальні акції та бонуси.

Зручною опцією офіційного сайту БК Леон є функція укладання парі в один клік. Таке нововведення є особливо зручним для тих бетторів, які ставлять у режимі лайв. Використовуючи опцію, клієнт букмекера відразу отримує інформацію про допустиму величину ставки, передбачувану суму виграшу у разі вдалого парі.

Щоб у БК Леон ставки були ще зручнішими, букмекер пропонує налаштувати автопідтвердження або швидке парі. Останнє переважно для режиму live. Ставка приймається за встановленим на момент активації функції коефіцієнтом. І така не змінюється по ходу розіграшу парі, навіть якщо котирування змінилося в розписі букмекера.

Для успішного прогнозування спортивних матчів букмекер пропонує клієнтам переглядати спортивну статистику. У розділі матч-центру надається докладний огляд на вже зіграні матчі між спортивними командами. Також представляється окрема статистика з ігор. Така пропонує ознайомитись з наступною інформацією:

 1. Рівень володіння м’ячем.
 2. Число ударів по воротах або у створ.
 3. Кількість кутових, порушень, офсайдів.

Також у матч-центрі можна порівняти показники двох команд, щоб виявити найточніші статистичні дані. Потрібно лише додати цікаві клуби у форму, після чого система надасть відомості про поточне становище команд у турнірі, результати проведених матчів.

Незважаючи на те, що в БК Леон Ліга ставок має досить значний функціонал, клієнти контори виділяють і недоліки букмекера. До таких відносять відсутність прямих трансляцій матчів, що не дозволяє на власні очі спостерігати за змінами на полі. Букмекер пропонує лише інфографіку, яка не дає великої інформації щодо розвитку зустрічі.

Як пройти реєстрацію в Ліоні для ставок на спорт?

У БК Леон ставки реєстрація та інший функціонал доступний на офіційному сайті. Створити персональний обліковий запис можна шляхом відкриття форми, кнопка для якої розташована на головній сторінці. Щоб отримати доступ до ігрового профілю, клієнту букмекерської контори потрібно:

 1. Вибрати спосіб реєстрації: за номером або електронною поштою.
 2. Вписати контактну інформацію та пароль.
 3. Вибрати валюту для відкриття рахунку.
 4. Прочитати та прийняти правила контори.

Далі, коли форму заповнено, та підтверджено реєстрацію, система відправить на вказаний контакт перевірочний код або посилання. Після прив’язки таких до нового парного запису клієнт зможе потрапити в особистий кабінет. У БК Леон ставки реєстрація дозволяє робити практично відразу, потрібно лише поповнити рахунок після створення облікового запису.

Однак, для виведення виграшу на реальний рахунок, користувачеві необхідно також верифікувати обліковий запис. Для українців процедура ідентифікації потребує підтвердження повноліття та достовірності інформації, зазначеної у профілі. Для отримання необхідної інформації адміністрація БК запросить скани паспорта чи інших документів, що підтверджують особу.

Здійснити в букмекерській конторі Леон ставки вхід та завантаження документів у систему можна в особистому кабінеті. Як правило, на перевірку документів потрібно кілька днів. Коли співробітники БК перевірять особистість користувача, він зможе безперешкодно виводити виграні гроші будь-яким із доступних методів.

Розпис та лінія в БК Леон для ставок на спорт

Лінія Леон Ліга ставок не така велика, як у більшості інших букмекерів. Конторою оглядають близько 20 спортивних дисциплін. З екзотичних можна виділити лише дартс та гольф.

Найбільш глибокий розпис пропонується букмекером на ТОПові матчі з футболу. Інші види спорту освітлені не так детально. Кількість маркетів різна, пропонована варіативність ставок залежить від обраної спортивної дисципліни та значущості майбутньої події.

Найбільш глибокий розпис букмекер пропонує на ТОПові футбольні першості Європи. Доступні турніри Англії, Німеччини, Іспанії, Франції, Італії. На такі чемпіонати можна вибрати ставку серед кількох сотень ринків. На менш значимі турніри, наприклад, національні ігри Азії, розписані кількома десятками маркетів.

Другою спортивною дисципліною з більш якісно опрацьованою лінією є хокей. Клієнтам Леон БК ЮА пропонується поставити на Ліги Європи, НХЛ, найпрестижніші турніри міжнародного рівня.

Розділ live також не вражає глибиною лінії. У лайві висвітлюються ті самі події, що й у прематчі. Однак, кількість та варіативність ринків в онлайн значно гірша. Найбільше варіантів ставок також передбачено для футболу, але загальна кількість парі не перевищує 100 штук.

Адаптивні версії сайту Леон для ставок на спорт

Клієнтам букмекерської контори пропонується укладати спортивні парі не лише на офіційному сайті. Для зручності користувачів букмекер передбачив мобільну версію та адаптивну програму.

Мобільна версія – офіційний сайт, що відкривається через браузери смартфонів. При вході в систему БК інтерфейс автоматично адаптується під розміри екрана гаджета, не створюючи незручностей при використанні. Дизайн браузерної версії для телефонів, як і функціонал, не відрізняється від офіційного сайту і дозволяє використовувати всі можливості контори:

 1. Реєструватися/авторизуватися в системі.
 2. Поповнювати рахунок/виводить виграш.
 3. Робити ставки у прематчі та лайві.
 4. Брати участь в акціях та отримувати бонуси (доступна і Леон безкоштовна ставка та депозитні подарунки).

Браузерна версія відкривається з будь-яких портативних пристроїв, незалежно від того, під керуванням якої операційної системи працює телефон. У свою чергу, програма Leon ставки на спорт можна скачати тільки на пристрої Android або iOS.

Як скачати Leon для ставок на спорт на пристрої Андроїд

Завантажити адаптивну програму для смартфонів на базі Андроїд можна з офіційного сайту. Програмне забезпечення є безпечним, перевірено на відсутність вірусів і надається абсолютно безкоштовно. Щоб Leon ставки на спорт скачати на смартфон, потрібно виконати такі дії:

 1. Перейти на офіційний сайт контори з смартфона браузера.
 2. Знайти кнопку завантаження на головній сторінці або перейти до розділу з мобільними версіями.
 3. Ознайомитись з інформацією про програму.
 4. Натиснути кнопку скачати і вибрати відповідний формат апк.

Таким чином ініціюється скачування файлу інсталяції, який потім з’явиться у вкладці «Завантаження» в браузері. Клік файлу ініціює установку, перед якою система смартфона запросить дозвіл на інсталяцію програм з невідомих джерел. Дозволивши установку, користувачеві залишиться почекати завершення процедури, після якої на робочому столі з’явиться значок букмекерської контори. Натискання на нього запустить мобільну програму. Щоб робити ставки, потрібно авторизуватися або пройти реєстрацію.

Як завантажити програму Леон для Ліги ставок на Айфони?

Завантажити мобільну програму для ставок на пристрої iOS можна також із офіційного сайту. Порядок дій не відрізняється від того, що потрібно виконати для смартфонів Андроїд:

 1. Перейти до офіційного сайту.
 2. Відкрити розділ із програмами.
 3. Виберіть програми для яблучних пристроїв.
 4. Натиснути кнопку завантаження і вибрати відповідний формат.

Система Айфон також перед установкою запитає дозвіл на інсталяцію. Після встановлення програмного забезпечення можна використовувати програму для укладання парі в букмекерській конторі Леон.

Депозитні бонуси, акції та безкоштовні ставки в Леон

Бонусну політику букмекерської контори не можна назвати досить великою. Серед актуальних пропозицій букмекера:

 1. Привітальний бонус для новачків у розмірі 100% суми першого поповнення.
 2. Акція «Ставки на теніс» де розігрується великий призовий фонд.

Також клієнтам букмекера доступна програма лояльності, в рамках якої гравці накопичують внутрішньоігрові бали за зроблені ставки. Кількість балів, що нараховуються, залежить від суми, яку користувач витрачає на укладання парі на сторінках БК. Нагромаджені леони (бали) можна обмінювати на цінні призи букмекера, наприклад, у БК Леон безкоштовна ставка.