fonbet

Фонбет ЮА – одна із найстаріших букмекерських контор, яка веде прийом спортивних ставок з кінця 90-х років. У минулому столітті букмекер приймав ставки виключно у неземних пунктах, що розташовувалися на території Росії. 2000 року букмекер створив офіційний сайт, на якому сьогодні поставити можуть мешканці України, Казахстану та інших країн СНД.

Офіційний сайт Фонбет для ставок на спорт онлайн

Робити у букмекерській конторі Фонбет ставки онлайн можна на офіційному сайті. Ресурс Fonbet, розміщеної в доменній зоні .com, є офшорним букмекером, який не має нічого спільного із легальною букмекерською конторою, яка працює в Україні.

Офіційний сайт Фонбет ЮА має традиційне для бренду поєднання кольорів червоного і синього, яке відмінне гармонує з білим фоном. Ресурс має чудову зручну навігацію, яка містить усі функціональні кнопки та розділи, що знаходяться у полі зору гравця.

Верхня панель головної сторінки містить клавіші переходу до основних рубрик, які необхідні для ігрового процесу. Бетторам доступні такі розділи:

 • “Лінія”
 • “Лайв”
 • «Акції»
 • “Додатки”
 • «Допомога»
 • «Налаштування»
 • “Вхід в особистий кабінет”

У правій частині екрану є купон для оформлення ставок. Під час його відкриття гравець побачить усі вибрані спортивні події, які автоматично додаються до купону.

По центру головної сторінки розташуйся анонси майбутніх спортивних подій та матчі, поставити на які можна в режимі live. Нижня частина екрана містить юридичну інформацію про компанію, розділи з новинами та правилами, а також контактну інформацію довідкового центру.

Адаптивні версії БК Фонбет для онлайн ставок

БК Фонбет в Україні пропонує бетторам робити ставки не лише на офіційному сайті. Для зручності клієнтів букмекерської контори передбачені мобільна версія сайту та адаптивні програми, що призначаються для встановлення на смартфони Android та iOS.

Як використати мобільну версію та завантажити Фонбет в Україні?

Функціонал адаптивних версій букмекерської контори повністю відповідає тому, що пропонується на офіційному сайті. Гравці також можуть:

 1. Вибирати лайв чи прематч.
 2. Вказувати кращі дисципліни.
 3. Вибирати відповідні турніри/чемпіонати.
 4. Переглядати лінію та розпис.
 5. Робити ставки будь-якого типу.
 6. Отримувати бонуси.
 7. Поповнювати рахунки та виводити виграші.
 8. Звертатись до співробітників технічної підтримки.

Проте меню інтерфейсу трохи відрізняється від основного ресурсу, оскільки сторінки адаптуються під маленькі розміри екранів смартфона.

Щоб увійти до мобільної версії Фонбет – ставки на спорт онлайн, користувачеві потрібно перейти на сайт букмекерської контори з браузера телефону. Адреса ресурсу не змінюється, але розділи та сторінки будуть підлаштовуватись під розширення екрана.

Адаптивну версію Фонбет Україна можуть завантажити власники смартфонів на базі Android та iOS. Для завантаження програмного забезпечення гравцеві потрібно спочатку дозволити системі встановлювати програмне забезпечення з невідомих джерел. Маніпуляції проводяться в установках телефону. Далі користувачеві потрібно:

 1. Перейти на офіційний сайт букмекера за допомогою браузера смартфона.
 2. На головній сторінці знайти кнопку завантаження або розділ “Мобільні версії”.
 3. Перейти на сторінку завантаження та ознайомитися з інформацією про програму.
 4. Натиснути на кнопку на сайті Фонбет Україна завантажити та вибрати відповідний формат файлу інсталяції.

Таким чином почнеться скачування файлу інсталяції. Коли завершиться завантаження, потрібно натиснути на завантажений плагін, щоб система почала його установку. Завершенням інсталяції служить поява значка БК робочому столі девайса. Грати, використовуючи мобільний сайт або програму, можна лише після проходження реєстраційного процесу.

Проходження реєстрації у Фонбет Україна

У букмекерській конторі Фонбет реєстрація Україна є багатоступінчастою та складною процедурою. На першій стадії новим клієнтам потрібно заповнити реєстраційну форму, що відкривається за допомогою кліка на кнопку «Реєстрація» на головній сторінці. У поля такої форми вказують:

 • контактний номер телефону;
 • дату народження;
 • пароль.

Далі читають та приймають правила беттингової компанії та підтверджують реєстрацію в системі за допомогою смс-коду. Така система відправляє на вказаний під час реєстрації контактний номер.

Після авторизації в системі та входу в особистий кабінет користувач зможе переглянути, які функції та можливості пропонує букмекерська контора. Однак, щоб робити у Фонбет ставки онлайн, гравцеві доведеться верифікувати створений профіль. Ідентифікація є обов’язковою процедурою, під час якої компанія переконується у повнолітті беттора і додає їх у базу гравців.

Іноземним клієнтам, до яких належать гравці з України, букмекерська компанія пропонує отримати початковий статус ідентифікації. Для присвоєння такого беттор потрібно повністю заповнити анкету і відправити адміністрації скан головної сторінки паспорта і аркуша з пропискою.

Після перевірки документації беттор зможе робити ставки у Fonbet Україна, але з деякими обмеженнями. Ліміти встановлюються на максимальні суми щоденних фінансових операцій.

Лінія та розпис на сайті Фонбет ЮА

Букмекерською конторою висвітлюються події понад 20 спортивних дисциплін. У системі можна знайти як популярні, так і рідкісні види спорту, серед яких:

 • Футбол;
 • теніс;
 • хокей;
 • баскетбол;
 • бадмінтон;
 • крикет;
 • гольф.

Можна переглядати актуальні матчі у ТОП-підбірках або виділяти конкретні, додаючи їх до «Вибраних».

На відміну від більшості сучасних БК, Фонбет не пропонує архіву лінії. Розпис оператора ставок докладний і варіативний. Букмекер пропонує ставки не лише на популярні турніри, а й на ігри у рамках юнацьких чи регіональних ліг.

Прематчева лінія Фонбету в Україні

Лінія для ставок букмекерської контори утворюється власною командою аналітиків контори. Завдяки такому підходу на сторінках з’являється розпис на значні події. На ТОПові події котирування з’являються приблизно за тиждень до зустрічі.

Екзотичних дисциплін небагато, переважна більшість таких представлена популярними видами спорту. При цьому, незважаючи на відносно невеликий попит на ці напрямки, добірка подій є досить великою.

Найбільш глибокий розпис букмекер пропонує на футбол. На сайті Фонбет – ставки на спорт онлайн можна поставити не тільки на ТОП національних першостей. Детальний розпис пропонується практично на всі події. На АПЛ може пропонуватися до 500 ринків, трохи менше, кілька сотень, на матчі в рамках Третього дивізіону чемпіонату Швеції.

Лінія Live у Fonbet в Україні

Детальний розпис пропонується і для спортивних парі у режимі лайв. У добірці також представлені не лише ТОПові змагання, а й турніри серед молоді та любителів. У деяких випадках розпис лайву може бути варіативнішим, ніж прематч.

У таблиці, розташованій на головній сторінці, представлений анонс найцікавіших подій у лайвій лінії, які пройдуть найближчим часом. Список можна фільтрувати за часом проведення матчу або видом змагання. Щодня в лінії присутні понад двісті пропозицій для спортивних парі.

Ставки у лайві обробляються миттєво. Розрахунки по виграним парі гравці отримують протягом 10 хвилин після завершення події. Кількість ринків залежить від типу обраної спортивної дисципліни та значущості турніру.

Відмінним рішенням букмекера стала зміна кольору показника котирувань. При зміні значень коефіцієнти підсвічуються або зеленим, або червоним кольором, що дозволяє стежити, які котирування підвищилися, які стали нижче.

На офіційному сайті шанувальники лайв ставок можуть дивитися прямі трансляції матчів, що оглядаються. Також клієнтам беттингвой контори доступна інфографіка і статистика, яка містить інформацію про більшість спортивних подій, що висвітлюються.

Котирування та маржинальність букмекера для онлайн ставок в Україні

У БК Фонбет в Україні коефіцієнти розраховуються власними аналітиками компанії та спеціальним програмним забезпеченням. Середній рівень маржі, що закладається у прематчеві ставки, становить 7-9%, для лайву цей показник може досягати 10%.

Проте 10% комісія букмекера – найбільше значення, яке можна зустріти у БК. Це безперечна перевага букмекерської контори, оскільки більшість конкурентів можуть встановлювати на популярні події маржу до 15%. У БК Фонбет таких “сюрпризів” гравці не зустрінуть.

Як робити онлайн ставки у Фонбет?

У букмекерській конторі Фонбет, як робити ставки онлайн – цікаве питання для новачків. Ті користувачі, хто регулярно грає в БК, можуть з упевненістю сказати, що алгоритм укладання спортивного парі у Фонбеті не відрізняється від процедури в інших беттингових компаніях.

Перше, що потрібно зробити користувачеві Фонбет в Україні — зареєструватися в системі або авторизуватися в персональному акаунті. Далі, якщо профіль не ідентифікований, пройти процедуру видалено та отримати початковий статус. За наявності такого гравець зможе поповнити ігровий рахунок, використовуючи одну з доступних та кращих платіжних систем.

Поповнити депозит можна через:

 • банківські картки Віза та Мастеркард;
 • Альфа клік;
 • гаманець Ківі;
 • Apple Pay;
 • Юмані;
 • мобільних операторів;
 • Термінали оплати.

Поповнення відбувається у розділі «Каса», де гравцеві потрібно вибрати найкращу систему платежу, вказати реквізити рахунку, дані власника та суму для зарахування. Після підтвердження дій залишиться здійснити платіж. Кошти надійдуть на депозит моментально.

З позитивним балансом можна переходити до розділу спортивних ставок. У ньому користувачу Fonbet Україна потрібно:

 1. Вибрати режим ставок: лайв чи прематч.
 2. Вказати кращу спортивну дисципліну.
 3. Вибрати відповідний турнір/чемпіонат.
 4. Вказати подію та коефіцієнт на неї.

Вибраний матч буде автоматично перенесений у купон, куди користувачеві потрібно перейти для оформлення спортивної парі. На сторінці купона беттору потрібно вказати суму ставки і перевірити ще раз правильність інформації. Якщо вся інформація вказана правильно, можна натиснути кнопку «Зробити ставку». Система БК прийме зроблене парі.

Розрахунок ставки онлайн Україна буде здійснено після закінчення спортивної зустрічі. Лайв ставки розраховуються протягом 10 хвилин після закінчення, прематчеві заклади можуть розраховуватися трохи довше.