melbet

Мелбет ЮА – букмекерська контора міжнародного рівня, що була відкрита у 2012 році. Оператор ставок з’явився на території Великої Британії, але сьогодні популярний серед російськомовних користувачів країн СНД, у тому числі й в Україні. Букмекер орієнтований на користувачів із країн пострадянського простору і пропонує використовувати для укладання парі офіційний сайт із 44 мовними версіями.

Діяльність букмекерської контори ведеться виходячи з ліцензії, отриманої островах Кюрасао. Відгуки про Мелбет Україна характеризують молодий ресурс проектом, що стрімко розвивається, в якому гравцям пропонується велика лінія, високі коефіцієнти, азартні ігри та щедрі бонуси для нових клієнтів.

Інтерфейс та функціонал сайту Мелбет для ставок на спорт

Робити в Мелбеті ставки на спорт пропонується на одному з найфункціональніших офіційних сайтах. На головній сторінці користувачі знайдуть добірку гарячих матчів, які не варто залишати без уваги. Купон на формування спортивного парі розташований поруч, з правого боку від таблиці з розписом. Під ним опублікували інформацію про актуальні бонусні пропозиції для розділу спортивних ставок та онлайн казино.

У лівій частині екрана є меню, в якому користувачі знайдуть обрані події і перехід до лайв ставок по кожній спортивній дисципліни. У верхній частині головної сторінки розташувалися навігаційні розділи та кнопки для активації основних опцій букмекерської контори:

 • доступ без кордонів та мобільна версія;
 • акційні пропозиції;
 • управління користувальницьким рахунком;
 • зв’язок із співробітниками техпідтримки.

У верхній частині сторінки присутні кнопки на реєстрації та авторизації в системі. Поруч із ними, після входу в особистий кабінет, з’явиться кнопка відкриття профілю, де можна коригувати персональні дані та вести керування ігровим рахунком.

Лінія та розпис букмекерської контори Мелбет для онлайн ставок

Шанувальникам спортивних парі пропонується робити у букмекерській конторі Мелбет ставки на вигідних умовах. Лінія БК охоплює велику кількість спортивних подій. Загалом на сторінках офіційного сайту користувачам пропонується поставити на зустрічі спортсменів із 40 спортивних дисциплін.

Крім цього, букмекер прагне охопити більшу кількість різних турнірів та чемпіонатів, що проводяться у всьому світі. Клієнтам букмекерської контори пропонується зробити ставки як на найбільші чемпіонати, наприклад Ліга Чемпіонів, так і мало затребувані такі, як регіональна ліга Німеччини.

Розпис для ставки на Мелбет включає велику кількість матчів. На найпопулярніші зустрічі букмекер може пропонувати до 1500 ринків. При цьому беттори можуть ставити не тільки на традиційні результати, фори або тотали. У розписі доступні і заклади, зроблені на детальні статистичні параметри команд або гравців. На менш відомі турніри пропонується скромніший розпис. Проте в ній достатньо маркетів, щоб спрогнозувати результат і зробити більш результативну ставку.

Вигідність котирувань прийнято вимірювати маржинальністю, яку букмекер закладає у пропоновані коефіцієнти. Чим більший попит серед клієнтів спостерігається на конкретний чемпіонат, тим менший рівень маржі БК закладає котирування. У БК “Мелбет” маржинальність середня. Наприклад, на зустрічі у рамках АПЛ чи тенісного чемпіонату США маржа букмекера становить близько 5%. На ігри найважливіших спортивних подій рівень маржі знижується і може сягати 3-4%.

На офіційному сайті Мелбет ЮА користувачі можуть поставити і події кіберспортивної дисципліни. Для цього розділу також пропонується велика варіативність ставок, які можна зробити на турніри в рамках:

 • Counter-Strike
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Overwatch
 • Call of Duty
 • StarCraft 2 та інших кіберігор.

Окрім спортивних та кіберспортивних напрямків, клієнти букіекерської контори можуть ставити на події політики, шоу-бізнесу, собачі біги та грати в одному з п’яти видів тоталізаторів.

Варіативність лайв ставок на спорт у Мелбет

У Мелбет ставки онлайн можна робити не тільки до початку події, але й під час його проведення. У розділі Live представлений досить великий вибір матчів, кількість яких може досягати 1000 подій, особливо у вихідні дні. Варіативність спортивних парі залежить від популярності чемпіонату і самої дисципліни.

Так, наприклад, менш популярні матчі з футболу букмекер пропонує до 100 видів ставок в режимі реального часу. Для таких же змагань із волейболу готується розпис із 20-30 ринками.

У розділі лайв ставок є вкладка Multi-live. Така дозволяє винести в окремий список найцікавіші для беттора спортивні події. Додати на сторінку можна не більше, ніж чотири зустрічі.

Маржинальність для лайв ставок практично ідентична тій, що використовується в букмекерських конторах, що конкурують. Середня маржа на ставки під час подій складає 7-9%.

Розмір максимальної та мінімальної ставки у Мелбет

Користувачі букмекерської контори можуть грати як мінімум. У БК “Мелбет” мінімальна ставка на спортивні події починається з 0.1 євро. Величина максимальної ставки визначається БК індивідуально для кожної події, що оглядається, і залежить від популярності чемпіонату і конкретної спортивної дисципліни.

Як ставити ставку у Melbet?

У БК Мелбет мінімальна ставка або гра з максимальними вкладеннями доступна лише зареєстрованим користувачам України. Щоб пройти реєстрацію в системі, потрібно перейти на офіційний сайт і відкрити реєстраційну форму. Така з’являється на екрані після натискання кнопки «Реєстрація», розташованої в правому верхньому кутку. У форму, що з’явилася, потрібно ввести персональні дані, які запитує система:

 1. Прізвище та ім’я.
 2. Дата народження.
 3. Контактний номер телефону.
 4. Адреса електронної пошти.

Далі потрібно встановити пароль для входу в систему, а також прочитати і прийняти правила букмекерської контори.

Після входу в особистий кабінет потрібно відразу пройти верифікацію облікового запису, тому що в Melbet ставити не верифіковані гравці ставки не можуть. Процедура здійснюється на сторінці профілю, де є спеціальне поле для завантаження сканів документів. Система букмекерської контори приймає фотографії паспортів, прав водія або інших документів, що засвідчують особу.

Управління балансом для ставок на Мелбет Юа

Коли обліковий запис беттора надасть статус верифікованого, можна приступати до поповнення ігрового рахунку. Фінансові операції проводяться через розділ “Каса”, де гравці зможуть переглянути список доступних для поповнення та виведення платіжних систем. Букмекер пропонує проводити транзакції через:

 • MasterCard
 • VISA
 • Юмані
 • Вебмані
 • Ківі
 • Bitcoin
 • Білайн
 • Мегафон
 • МТС
 • Tele2
 • Payeer
 • MuchBetter
 • Perfect Money
 • Litecoin
 • Dash
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • Monero
 • Zcash
 • Bytecoin
 • DigiByte
 • Verge
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • Tron
 • СВІТ

Для проведення фінансової операції користувач натискає на іконку кращої платіжної системи. У вікні вказує суму для зарахування/списання, вказує реквізити свого рахунку та дані власника, підтверджує дію. При поповненні депозиту кошти надходять на ігровий рахунок моментально, при оформленні виплати – зарахування грошей доведеться трохи зачекати, від кількох хвилин до кількох годин.

Заповнення купона для оформлення ставок на Мелбет

У букмекерській конторі Мелбет ставки на спорт оформляються за тим же принципом, що і в інших компаніях беттингу. Для укладання спортивного парі з букмекером користувачеві потрібно авторизуватися в персональному обліковому записі. Увійшовши у свій профіль, гравець зможе перейти на головну сторінку ресурсу, де він має зробити наступне:

 1. Перейти до блоку зі списком спортивних дисциплін.
 2. Вибрати найкращий вид спорту.
 3. Вказати цікавий чемпіонат та матч.
 4. Вибрати результат та котирування на нього.

Подія буде автоматично додана в купон, де беттор залишиться вказати суму ставки і підтвердити дію, натиснувши на кнопку «Зробити ставку». Так як Melbet ставити ставки пропонує у прематчі та лайві, користувач може або практично відразу отримати розрахунок (у лайві ставки розраховуються швидко), або дочекатися закінчення обраного матчу.

Відгуки про Мелбет в Україні та додаткові опції букмекерської контори.

Букмекерська контора Мелбет має позитивну репутацію серед шанувальників спортивних ставок України. Користувачі виділяють прості умови реєстрації та авторизації, доступність великої кількості платіжних систем, вигідні бонусні пропозиції та доступність допоміжних опцій, які допомагають у укладанні спортивних парі.

У БК Мелбет ставки онлайн можна робити з опцією дострокового викупу парі «Cash Out». Активація такої дозволяє гравцям отримати розрахунок за ставкою до моменту завершення спортивної події. Розмір дострокової виплати по кешауту розраховується за коефіцієнтом та іншим параметрам ставки, які можна застосувати на момент активації опції.

Спортивні ставки, до яких застосовується ця функція букмекера, позначаються спеціальним значком. Знайти такі можна на сторінці “Мої парі” або в розділі “Cash Out”. На думку букмекерської контори, кеш-аут може застосовуватися як до ставок у прематчі, так і для парі в лайві.

Також у Мелбет ставки можна робити разом з платною опцією «Страхування ставки». Така дозволяє застрахувати суму спортивного парі на випадок програшу. Наприклад, беттор ставить на футбольний матч із коефіцієнтом 1.80 1000 гривень. Додатково він оплачує суму страховки в 470 гривень. Якщо ставка минеться, на баланс гравця нарахують 1800 гривень – виграш. Якщо ж ставка згорить, то беттор отримає 1000 гривень, а сума страховки буде переведена на рахунок букмекерської контори.

Акції, бонуси, безкоштовні ставки в Мелбет та інші пропозиції

Відвідувачам букмекерської контори пропонується укладати парі з численними бонусами та акціями, що надаються на постійній або тимчасовій основі. Робити ставки на Мелбет можна з наступними винагородами:

 1. Привітальний бонус для нових клієнтів у вигляді 100% надбавки до першого поповнення.
 2. Акція “Календар кібер-бонсів” для шанувальників кіберспортивної дисципліни.
 3. Програма лояльності “Мелбет клуб”.
 4. Акція “Зможеш довше”.
 5. Бонус від Мелбету безкоштовна ставка на суму до 30 євро.
 6. Функція “Експрес дня” з підвищеними коефіцієнтами.
 7. Страхування для ставок типу експрес.

Робити в БК Мелбет ставки онлайн із бонусними пропозиціями можуть усі активні гравці, якщо іншого не прописано в умовах акції. Тому перед активацією заохочення важливо уважно ознайомитися з вимогами букмекерської контори.