mostbet

Оператор Мостбет – букмекер міжнародного рівня, який веде свою роботу на ринку з 2009 року. Сьогодні ставки Мостбет приймає у користувачів понад 90 країн. Проте основна частина аудиторії припадає на російськомовних відвідувачів із Росії, країн СНД, у тому числі й України. Працює букмекерська контора на основі ліцензії, одержаної у гральної комісії Кюрасао. Відкрити рахунок букмекер пропонує у 19 різних валютах, включаючи українські гривні.

Офіційний сайт Мостбет для ставок в Україні

Офіційний сайт букмекерської контори працює у доменній зоні .ru. Ресурс Mostbet, розміщений у доменній зоні .com, не має нічого спільного з легальною БК. Компанія Mostbet – офшорний букмекер, діяльність якого не легалізована на території країни.

На офіційному сайті Мостбет ставки на спорт онлайн приймаються відповідно до чинного законодавства України. Ресурс має досить простий та лаконічний дизайн. Інтерфейс офіційного сайту перекладено 25 мовами і має зрозумілу будову.

Головна сторінка поділена на три окремі частини:

 1. Верхня панель, яка містить кнопки для реєстрації/авторизації, відкриття розділу “Каса” та навігаційні клавіші, що дозволяють перемикати основні вкладки сайту.
 2. Центральну частину займають лайви. Розпис БК дозволяє зробити в Мостбеті ставки на спорт на результати, тотали, фори. На розсуд беттора, може бути виставлено добірку на конкретний матч або включено прематчеву лінію. У такому разі на сторінці з’явиться детальніший розпис.
 3. Праворуч гравці знайдуть купон для оформлення спортивного парі, а також кнопку для переходу в розділ онлайн казино.

Кожен із цих блоків є самостійною частиною букмекерської контори та доповнений слайдом для зручнішого пошуку та використання розділів.

Лінія Мостбет для онлайн ставок на спорт

Ставки на Мостбет пропонується робити у прематчі чи лайві. Лінія досить непогана, але її не можна назвати найширшою на ринку. У БК представлені практично всі чемпіонати та основні ліги більшості країн. Однак, якщо порівнювати лінію букмекера з конкурентами, Мостбет програє в її глибині.

Відвідувачам букмекерської контори пропонується зробити ставки як на популярні, так і на екзотичні спортивні дисципліни. Доступні:

 • Футбол;
 • хокей;
 • баскетбол;
 • волейбол;
 • регбі;
 • снукер;
 • бадмінтон;
 • водне поло та інші.

Зробити ставки в прематчевій лінії користувачі букмекерської контори можуть більше 15 популярних спортивних дисциплін. Практично кожна їх також оглядається й у лінії Live. Якість опрацювання розпису залежить від конкретного виду спорту та чемпіонату.

Так, наприклад, лінія прематчу для футболу включає події професійних турнірів у різних країнах. Найбільш популярними є провідні чемпіонати Європи, для них БК пропонує лінії на кілька ліг. Однак, у розписі букмекера відсутні регіональні ліги.

Досить широкий вибір турнірів букмекер пропонує для баскетбольної та тенісної лінії. Шанувальникам хокею пропонує здати ставку на провідні чемпіонати Америки та РФ.

Розпис кожної дисципліни має досить багатий вибір ринків ставок. Беттори можуть укласти парі:

 • на основний результат;
 • подвійний шанс
 • тотали та форми;
 • ігрові відрізки;
 • кількість голів;
 • статистичні показники.

У прематчевій лінії футбольних чемпіонатів може пропонуватися понад 600 видів ринків, а в live – не більше 200. В інших спортивних дисциплінах кількість ринків значно відрізняється від футбольного розпису.

Події кіберспорту винесено до окремої лінії. Клієнтам букмекерської контори пропонується робити онлайн ставки Україна на такі кіберспортивні напрямки, як:

 • Dota 2
 • Star Craft 2
 • League of Legends
 • CS:GO

За проведенням більшості змагань можна спостерігати за допомогою прямої трансляції. Однак доступ до неї отримують лише користувачі з позитивним балансом.

Коефіцієнти Мостбет для онлайн ставок в Україні

Ставки Мостбет супроводжуються досить різними та варіативними коефіцієнтами, рівень яких залежить від обраного гравцем спортивного спрямування. Так, найвищі котирування та мінімальну маржу можна спостерігати у футбольній лінії. Не менш високими коефіцієнтами тішить і лінія боксерських поєдинків. Для хокейних турнірів БК також пропонує середні котирування, але вкладає в них досить високу маржинальність понад 10%.

Футбол

Котирування на футбольні події у прематчі досить високі. Маржа на зустрічі команд у рамках АПЛ чи Бундесліги не перевищує 2%. Для ЛЧ маржинальність вища, близько 3.5%. у менш популярних турнірах рівень маржі може підвищуватись до 8%.

Хокей

У прематчевій хокейній лінії коефіцієнти досить низькі, причому в них закладена досить висока маржа. Наприклад, в іграх плей-офф можна знайти кефи з маржинальністю 10%. Практично ідентичний рівень маржі закладено у котирування особистих зустрічей збірних команд. Не найкращі коефіцієнти запропоновані і на національні чемпіонати Європи, в них також закладено маржу 10%.

Теніс

Котирування у прематчі тенісної лінії трохи вищі, ніж у хокейній. Маржинальність різна. Наприклад, у матчах ATP або WTA закладено близько 6%, у турнірах Challenger показник може збільшитись до 6.5%.

Єдиноборства

Досить високі котирування букмекер пропонує в боксерській лінії. Маржинальність для відбіркових чи чемпіонських поєдинків не перевищує позначки 4%. Для змішаних єдиноборств пропонується майже ідентичний рівень.

Як завантажити для ставок в Мостбет мобільний додаток?

Для зручності відвідувачів букмекерської контори передбачено укладання спортивних парі зі смартфона. Оператор Мостбет пропонує скористатися браузерною мобільною версією сайту або адаптивним додатком для пристроїв на базі Android та iOS.

Мобільна версія запускається під час відвідування офіційного сайту за допомогою браузера телефону або планшета. Функціонал полегшеної версії, як і асортимент речень, не відрізняється від основного ресурсу. Користувачам також пропонується реєструватися в системі, поповнювати рахунок, вибирати матчі та робити ставки онлайн Україна.

Як зробити ставки на Мостбет у додатку для iPhone

Завантажити ставки Мостбет як адаптивний додаток для яблучних пристроїв можна завантажити з офіційного магазину AppStore. Інтерфейс клієнтської версії трохи відрізняється від офіційного сайту, але зберігає весь функціонал та пропозиції букмекерської контори. Використовуючи програмне забезпечення, гравці також можуть створювати акаунти, поповнювати депозити, вибирати спортивні дисципліни, турніри, відповідні події, ставити в лінії прематчу та лайву.

Здійснення ставок на Мостбет в ПЗ для Андроїд

Завантажити ставки Мостбет на смартфони під керуванням операційної системи Андроїд можна з офіційного сайту. Кнопку для завантаження файлу інсталяції можна знайти на головній сторінці або в розділі «Мобільні версії». Для завантаження адаптивної версії користувачам букмекерської контори потрібно:

 1. Відкрити офіційний сайт із браузера смартфона.
 2. Знайти кнопку скачування.
 3. Натиснути на неї та вибрати відповідний формат апк-файлу.
 4. Натиснути на клавішу «Завантажити».

Коли завершиться завантаження, файл інсталяції з’явиться в папці «Завантаження» браузера мобільного телефону. Клік по ньому ініціює встановлення. Однак перед цим система гаджета запросить дозвіл на встановлення програм з невідомих джерел.

Коли програмне забезпечення буде встановлено, на робочому столі девайса з’явиться піктограма букмекерської контори Мостбет. Клік по ньому запустить програму. Для здійснення ставок у ньому гравцеві належить зареєструватися або авторизуватися під існуючим обліковим записом.

Укладання парі в букмекерській конторі Мостбет

Ставки Україна в компанії беттинг Мостбет доступні тільки повнолітнім користувачам. Щоб перейти безпосередньо до процесу укладання парі, кожному клієнту букмекерської контори потрібен ідентифікований профіль у системі букмекера.

Реєстрація облікового запису

Створити ігровий аккаунт у букмекерській конторі Мостбет можна так:

 1. Відкриття форми реєстрації на сайті або у додатку БК.
 2. Вибір способу: за номером телефону або електронною поштою.
 3. Вказівка пароля.
 4. Вибір валюти для відкриття рахунку.
 5. Прочитання та прийняття правил БК.

Важливо, що під час реєстрації необхідно вказувати актуальну контактну інформацію, оскільки система запросить підтвердження (перехід за посиланням у листі або вказівку SMS коду). Після підтвердження створення облікового запису новий клієнт букмекера може увійти до особистого кабінету.

Верифікація профілю

Перед тим, як зробити ставку на Мостбет, кожному авторизованому користувачеві потрібно верифікувати ігровий обліковий запис. Зробити це можна так:

 1. Увійти до особистого кабінету.
 2. Відкрити сторінку профілю.
 3. Заповнити анкету.
 4. Підтвердити контактні дані.
 5. Ввести паспортні дані.
 6. Зареєструватися в ЄЦУПІС та прив’язати акаунти.

Реєстрація в ЄЦУПІС відбувається за мобільним телефоном. Потрібно використати той самий номер, що й вказано у профілі гравця. Тоді прив’язка пройде автоматично.

При зазначенні паспортних даних вводять лише достовірну інформацію. Адміністрація БК може запросити відправлення сканів документів через месенджери або відеодзвінок, під час якого підтвердиться особистість клієнта.

Коли буде пройдено процедуру ідентифікації, користувач зможе поповнити ігровий рахунок і почати робити ставки Україна на спортивні події, що оглядаються в БК.