pari-match

Букмекерська контора Парі Матч – один із небагатьох легальних букмекерів, які працюють на території України. Ставки Парі Матч обирають тисячі українських бетторів, оскільки гра в системі захищена від свавілля. Користувачам БК гарантовано високу безпеку даних, а також підтримку будь-яких питань та скарг, швидке вирішення спірних ситуацій. Крім цього, оператор спортивних ставок пропонує широкий асортимент подій, досить непогані котирування та швидкі виплати на реальні рахунки гравців.

Огляд офіційного сайту Парі Матч для ставок на спорт

Офіційний сайт букмекерської контори є функціональним ресурсом, при оформленні якого було обрано мінімалістичний стиль у характерному для ПМ чорно-жовтом кольоровому поєднанні. Головна сторінка не перевантажена, пропонує переглядати структуровану та впорядковану інформацію. Навігація зрозуміла на інтуїтивному рівні, що дозволяє навіть при першому знайомстві із системою зрозуміти, як шукати потрібні розділи або робити ставки у Парі Матч.

По центру головної сторінки розташувалася лінія топових матчів Live. Зверху є горизонтальне меню, в якому розташувалися кнопки для реєстрації та входу в систему, а також клавіші перемикання між розділами:

 • спорт;
 • live;
 • ігри.

У цьому рядку можна знайти кнопки для переходу на сторінки новин, статистики, результати розрахунку парі, фінансових операцій, особистого кабінету та завантаження мобільної версії букмекерської контори. З лівого боку присутня колонка, в якій можна знайти доступні в БК спортивні дисципліни та події, що проводяться для них. У правій частині головного екрана можна знайти контакти, потрібні для зв’язку зі службою технічної підтримки.

Адаптивні версії сайту для ставок у Парі Матч

В силу того, що сьогодні більшість бетторів воліє укладати спортивні парі з мобільних телефонів, БК Парі Матч адаптувала власний ресурс для гри з портативних пристроїв. Клієнтам букмекерської контори доступні як мобільна браузерна версія сайту, так і адаптивні програми.

Мобільна версія сайту для ставок Паріматч

Браузерна версія офіційного сайту – адаптивний ресурс, який відкривається під час переходу на офіційний сайт із браузера смартфона. При відкритті БК всі сторінки автоматично адаптуються під розміри екрана гаджета, створюючи оптимальні умови для здійснення спортивних ставок.

Мобільний ресурс є багатофункціональним, як і офіційний сайт, і також містить все необхідне, щоб гравець міг безперешкодно робити ставки Парі Матч. При цьому, беттор не доведеться завантажувати і встановлювати плагін. Достатньо лише перейти на ресурс, використовуючи браузер мобільного телефону. При використанні такої версії БК, користувачам відкриваються такі можливості:

 1. Реєстрація облікового запису та верифікація профілю.
 2. Сортування подій та пошук по сайту.
 3. Перегляд прямих трансляцій матчів та ставки лайв Парі Матч.
 4. Укладання парі в прематчевій лінії.
 5. Доступ до статистики та історії гри в БК.
 6. Звернення до працівників техпідтримки.
 7. Поповнення рахунок та виведення виграшів.
 8. Бонуси, акції, Парі Матч лотерея та інші.

При цьому, якщо порівнювати з офіційним сайтом, то всі сторінки завантажуються в рази швидше, оскільки вага таких значно менша. Разом з цим і витрачається менше трафіку на гру та проведення часу на сторінках букмекерської контори.

Адаптивний додаток для ставок у Парі Матч

В асортименті компанії беттинг також є адаптивне програмне забезпечення, яким можуть скористатися власники пристроїв на базі Android і iOS. На відміну від мобільної версії, ПЗ:

 1. Має більш спрощений інтерфейс із повним збереженням функціональності.
 2. Пропонує ставки на всі спортивні події з глибоким розписом.
 3. Має багатофункціональний інтерфейс російською мовою.
 4. Надається до завантаження абсолютно безкоштовно.
 5. Підтримує усі платіжні системи.
 6. Не містить реклами та банерів.

Кожна ставка Паріматч, зроблена через адаптивну програму, також відображається в історії, у профілі користувача. Клієнти можуть стежити за статусом розрахунку, переглядати вдалі та програшні парі, відстежувати рівень виграшів у БК.

Завантажити Парі Матч для ставок на спорт на Android.

У додатку для Андроїд Парі Матч ставки на спорт можна зробити тільки після скачування та встановлення ПЗ на смартфон. Завантажити інсталяційний файл можна так:

 1. Відкрити сайт БК із браузера смартфона.
 2. Знайти розділ із мобільними версіями.
 3. Перейти до нього та ознайомитися з описом.
 4. Натиснути кнопку скачування.
 5. Вибрати відповідний формат апк.

Таким чином ініціюється скачування плагіна, який після завершення процесу з’явиться в розділі «Завантаження». Для установки мобільного додатка потрібно клікнути по завантаженому файлу і дозволити системі девайса встановлювати програми з невідомих джерел. Коли завершиться інсталяція, на робочому столі з’явиться значок беттингової компанії Парі Матч.

Як зробити ставки на Парі Матч у додатку для iOS

Завантажити Парі Матч ставки на спорт для яблучних пристроїв можна з офіційного магазину програм AppStore. Щоб використовувати програмне забезпечення, потрібно виконати наступне:

 1. Відкрити магазин програм.
 2. У пошуковий рядок вбити назву букмекерської контори.
 3. Прочитати опис програми.
 4. Натиснути клавішу «Завантажити».

Після скачування інсталяційного файлу система смартфона автоматично проведе установку програми. Коли на робочому столі з’явиться піктограма БК, програмне забезпечення буде готове для використання. У паріматчі ставка, поповнення рахунку, перегляд лінії буде доступний тільки після авторизації в системі.

Прематчева лінія та ставка у лайві у Парі Матч

Українським відвідувачам букмекерської контори пропонується робити ставки лайв Парі Матч або укладати парі до початку спортивної події у прематчі. На сайті БК представлено близько 30 спортивних дисциплін, серед яких популярні напрямки та екзотичні види спорту. Доступні:

 • Футбол;
 • баскетбол;
 • волейбол;
 • теніс;
 • хокей;
 • єдиноборства;
 • регбі;
 • флорбол та багато інших.

Кожній спортивній дисципліні присвячено окремий розділ, у якому оглядаються різноманітні турніри та змагання. Система ставок Парі Матч приймає, як стандартні види парі (на перемогу команд, результати), так і більш специфічні (на статистику, кількість карток та інші). Глибина розпису та варіативність ринків залежить від обраної спортивної дисципліни та популярності огляданої події.

Зробити ставку на Парі Матч можна і під час проведення спортивної події, в режимі реального часу. У вкладці Live користувачеві пропонується швидкий перехід між спортивними дисциплінами за допомогою клавіш, що розташовані у верхній панелі. У лайві оглядаються матчі, гра яких уже почалася або стартує у найближчі кілька годин.

У БК Парі Матч ставки на спорт пропонуються і на кіберспортивну дисципліну. Поставити можна на ТОПові напрямки розділу Кіберспорт. Зокрема, клієнтам БК доступні події в рамках турнірів з:

 • Counter-Strike
 • Dota 2
 • Ліга легенд та інші.

Варіативність ринків та глибина розпису також залежить від обраної комп’ютерної гри та чемпіонату, в рамках якого проводяться змагання.

Як приймає система ставки у Парі Матч?

Щоб система ставок Парі Матч прийняла парі беттора, важливо, щоб гравець правильно заповнив та сформував купон. Для цього користувачеві потрібно виконати таке:

 1. Авторизуватися у системі.
 2. Перейти до розділу спортивних дисциплін.
 3. Вказати кращий вид спорту.
 4. Вибрати тип події.
 5. Вказати цікаві матчі.
 6. Вибрати передбачуваний результат.

Вказана спортивна подія буде автоматично додана в купон. Далі, потрібно натиснути кнопку «Зробити ставку» і заповнити купон, вказавши тип і суму парі. Перед тим, як поставити гроші, важливо переконатися у правильності вибору та введення інформації. Якщо все вказано правильно, потрібно натиснути клавішу «Зробити ставку».

Бонуси, акції та лотереї Парі Матч

Користувачам букмекерської контори доступні різноманітні акційні та бонусні пропозиції. Отримати такі можуть і нові клієнти букмекера і ті, що постійно робить ставки в системі. Серед актуальних подарунків:

 1. Фрібет для новачків.
 2. Бонус перше поповнення.
 3. Страхування спортивного парі.
 4. Бонус за реєстрацію у мобільному додатку контори.
 5. Депозитні подарунки для клієнтів.
 6. Промокоди з ексклюзивними подарунками для користувачів.

Також беттори можуть активувати опцію Cash Out та повернути зроблену ставку. Однак опція працює не у всіх подіях, тому перед укладенням парі необхідно перевірити її активність. Крім цього, напередодні великих свят, чемпіонатів та турнірів, клієнтам букмекерської контори стане доступна лотерея Парі Матч, різноманітні турніри та розіграші з цінними подарунками.

Для отримання кожного з перерахованих призів потрібно авторизуватися в особистому кабінеті та відкрити розділ із бонусами. Перед активацією заохочення важливо ознайомитись із правилами та виконати всі умови, прописані для конкретної акційної пропозиції. Якщо не виконати вимоги компанії беттинг, бонус буде анульований, як і виграш з нього.