Ставки на спорт прогнози

З стрімким попитом на ринку беттинга та у сфері спортивних ставок почався активний розвиток прогнозування. Сьогодні прогноз від букмекерів, професійних аналітиків чи бетторів любителів є невід’ємною частиною спортивних парі. Такі значно підвищують ймовірність успішної ставки та допомагають клієнтам БК мінімізувати збитки на програшах.

Ставки на спорт прогнози

Для чого складають та використовують прогнози на спорт в Україні?

Сьогодні букмекерські контори збирають багатомільйонну аудиторію користувачів. Однак більшість клієнтів БК мають серйозні проблеми з грою, а саме – регулярні програші. Відбувається це тому, що лише мала частина бетторів справді вміє робити ставки на спорт прогнози, за яких передбачає точний результат обраної події.

Багато гравців, починаючи укладати спортивні парі, навіть поняття не мають, як аналізувати та складати прогноз на майбутній спортивний захід. Частіше люди покладаються на удачу або керуються емоціями.

Точні прогнози на спорт Україна – простий спосіб мінімізувати ризик програшу, і чудова можливість вийти на стабільний прибуток у БК. Застосування таких під час гри дозволило збагатитися величезній кількості відвідувачів букмекерів, тому використання рекомендацій професійних капперів – не просто забаганка гравців, а необхідність.

Хто займається складанням прогнозів та ставок на спорт?

Прогнози на спорт Україна на різні спортивні дисципліни складаються аналітиками. Такі можуть бути професіоналами, тобто працювати в даній сфері, співпрацювати з букмекерами або бути досвідченими відвідувачами букмекерських контор.

Прогнози від букмекерів

Для прогнозування спортивних подій букмекерські контори наймають власний штат аналітиків або звертаються за допомогою до спеціалізованих агенцій. Такі співробітники проводять аналітику матчів перед кожною подією. Автори прогнозів збирають відкриту та закриту інформацію про майбутню зустріч, аналізують шанси кожної команди на перемогу чи програш та видають букмекерам підсумкові результати аналітики.

На підставі цих даних оператори виставляють на сайті лінію ставки на спорт та точні прогнози. Такими є коефіцієнти – числове вираження, яким букмекер оцінює ймовірність завершення матчу з тим чи іншим результатом. Беттинговими компаніями використовується ідентичний алгоритм, яким складається розпис з коефіцієнтами для ставки спорт і прогнози лайв чи прематч.

Прогнози ставок на спорт від професіоналів безкоштовно або за гроші

Можна одержати прогноз ставок на спорт від професіоналів безкоштовно або на платній основі. Аналітики, хто не працює в рамках агенції або не співпрацює з букмекерською конторою, ведуть власні блоки, сайти чи колонки на тематичних порталах, куди викладають результати своєї аналітичної роботи.

Доступ до таких публікацій можна отримати безкоштовно або після оплати передплати, що залежить як від самого аналітика, так і від ресурсу, де викладаються прогнози. На практиці особливої різниці між платними та безкоштовними прогнозами немає. Максимальну прохідність ставки на спорт точні прогнози можуть забезпечити лише за умови, що їхній автор дійсно розуміється на обраній ніші.

При цьому, користувачів не зобов’язують точно рекомендаціям робити ставки на спорт прогнози. Автор аналітичної публікації ділиться своїм припущенням про те, як завершиться майбутня зустріч двох команд чи спортсменів. Така думка будується на результатах аналітики, яка проводиться з урахуванням великої кількості статистичної інформації:

 • поточного складу та форми команди;
 • результатів зіграних матчів;
 • наявності травм;
 • історії особистих протистоянь;
 • дискваліфікованих гравців та інших параметрів.

При прогнозуванні професіонали аналізують велику кількість ключових та супутніх факторів. Тільки від уміння прогнозиста залежить, наскільки успішними та точними будуть прогнози та ставки на спорт.

Аматорські прогнози для ставок на спорт у лайві та прематчі

Крім професійних аналітиків, складанням аналітичних зведень займаються і досвідчені беттори, хто також робить ставки на спорт та прогнози лайв та прематч формату. Такі беттори за роки успішної гри в букмекерських конторах навчилися самостійно пророкувати результати майбутніх зустрічей, розібралися в тонкощах конкретної спортивної дисципліни, зуміли знайти інформативні джерела, звідки одержують ключові відомості для прогнозування.

Прогнози та ставки на спорт гравців також складаються на матчі, які будуть проведені сьогодні чи найближчим часом. У них можна знайти інформацію для ставок у лайві чи прематчі. Для складання таких автори-беттори також перевіряють величезну кількість інформаційних джерел, наприклад:

Інформаційні джерелаофіційні сайти команд;
ресурси з інформацією про конкретний турнір або чемпіонат;
стрічки новин зі спортивними публікаціями;
прев’ю та багато інших.

Автори також зрозуміло пояснюють у своїх прогнозах, яку ставку зробити краще: перемога, фора, тотал. Переглядаючи такі нотатки досвідчених бетторів, гравці також зможуть знайти виграшні результати та укласти вигідне парі з букмекером.

Чи можна самостійно скласти точний прогноз ставок на спорт?

Середньостатистичні шанувальники спорту наївно вважають, що можуть самостійно скласти аналітичне зведення як прогноз від букмекерів або професіоналів. Проте, поверхневих знань про спортивну дисципліну, майбутній турнір, команди недостатньо, щоб провести повноцінну аналітику. Часто не вміле прогнозування призводить до того, що після кількох вдалих ставок користувач БК починає зливати депозит.

Самовпевненість заважає тверезій оцінці ситуації. Професійні аналітики та букмекери використовують інший підхід до прогнозування та розуміють, що популярність команди може не означати нічого. В аналізі майбутніх матчів професіонали використовують:

 1. Статистичні відомості, що публікуються на закритих джерелах.
 2. Власні основи зі статистикою, що збирається за роки роботи в аналітиці.
 3. Інформація для побудови точної моделі xG (очікуваних голів), яка допомагає точно оцінити якість гри клубу на конкретному відрізку турніру.
 4. Особливості сезону характерні для певного проміжку чемпіонату.
 5. Індивідуальна статистика окремих спортсменів.
 6. Коефіцієнти, що пропонуються букмекерськими конторами.

Експерти працюють з великою кількістю інформації, вміло аналізуючи та переводячи значні та другорядні фактори у відсоткове співвідношення. Провести аналогічну роботу самостійно досить складно, тому більшість клієнтів БК використовує власні прогнози лише після порівняння результатів із аналітикою професіоналів.

Чи точно відбудуться ставки на спорт за прогнозами експертів?

Багато відвідувачів букмекерських контор наївно вважають, що безкоштовні прогнози безглузді. Такі клієнти готові платити невідомим авторам, сподіваючись, що витрачені гроші швидко окупляться на ставках із високою прохідністю, адже прогнозист пообіцяв. У кращому разі платні прогнози копіюються з відкритих джерел, у гіршому – пишуться на бум. Вкрай рідко такі складаються справді професійними аналітиками.

На практиці ж, безкоштовні прогнози та ставки на спорт – неоціненна допомога, особливо для бетторів-початківців. Люди, хто тільки починає грати в БК, навчаються самостійно прогнозувати, а порівняння своїх результатів з думкою фахівців дозволить виявити помилки та усунути недоліки. Все це приносить необхідний у сфері беттінг досвід.

Підказками професійних аналітиків користуються і просунуті користувачі. Нерідко трапляється таке, що беттори при регулярних ставках перестають грамотно оцінювати шанси суперників, що призводить до помилок у спортивних закладах. Уникати цього допомагає стороння думка професіоналів.

Однак, кожному шанувальнику спортивних ставок слід усвідомити, що навіть найякісніший прогноз, складений професіоналом із великим досвідом роботи, може провалитися. Ніхто не дає 100% гарантії, що ставки за професійними прогнозами проходять регулярно.

Використовуючи публікації авторів-прогнозистів, потрібно налаштуватися на гру у довгостроковій перспективі. Для такої знадобиться не маленький банкролл, а також уміння грамотно розпоряджатися депозитними коштами. Беттинг – заняття, яке потребує високої концентрації та холоднокровності, які допоможуть швидше розібратися в нюансах спортивних ставок та принесуть безцінний досвід прогнозування.